Yüce Zerey

Coca – Cola Türkiye Digital Pazarlama Müdürü

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden burslu olarak Ekonomi lisansını ve London School of Economics’ten burslu olarak Bsc Economics lisansını aldıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde İngilizce İktisat ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı.

Bilgi Üniversitesi MBA Programları bünyesinde pazarlama yöneticisi ve öğretim üyesi olarak görev yaptıktan sonra Ülker bünyesinde farklı birimlerde pazarlama müdürlüğü yaptı. Ülker bünyesinde çalıştığı süre esnasında stratejik dijital pazarlama, stratejik pazarlama, trendler ve FMCG’de tüketici davranışı gibi konularla ilgilendi.

Türk Hava Yolları’nda e-Ticaret Müdürü olarak görev yaptı. eTicaret Müdürü olarak THY’nin en büyük satış ofisi olan thy.com, mobil.thy.com diğer dijital mecralarının yönetiminden ve pazarlamasından sorumlusu olarak görev aldı.

Eylül 2010 itibari ile Coca-Cola Türkiye Dijital Pazarlama Müdürü olarak görev almaktadır.

Profesyonel iş hayatının yanı sıra halen Bilgi Üniversitesi MBA Programlarında Business 2.0: Digital Age Business dersinde dijital pazarlama ve iş dünyasına ile ilgili akademik destekli, iş pratiğine dair söylemlerde bulunmaktadır.

MBA programlarında okutulan ve Doç. Dr. Ege Yazgan ile birlikte yazdığı Business Statistics ve İşletme İstatistiği adlı iki adet kitabı bulunmaktadır.